Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Meist

BR Turbo on tarnijana uute ja taastatud turbode turuliider. Kui otsid omale autole turbot, siis oled jõudnud õigesse kohta!

Sirvi meie mugavat kataloogi ja leia märkimisväärselt lai valik - meil on 900 originaalturbot kohe laos, mis sobivad umbes 3 500 erinevale automudelile. Lisaks on meil kohe laos 5000 taastatud turbot.

Meie filosoofia

BR Turbo eesmärk on alati pakkuda tipptasemelt tehnoloogilisi lahendusi ja kõrgeima kvaliteediga teenuseid. Oma kahekümneaastase tegevusajaloo jooksul oleme olnud pühendunud partnerid oma B2B ja B2C klientidele, olles täna tänu sellele Baltikumi ja Ida-Euroopa turul üks suurimaid turbode, varuosade ja teenuste pakkujaid.

Meie partnerid

BR Turbo on olnud ametlik ja pikaajaline maaletooja orininaalturbode valmistajatele nagu Borg Warner Turbosystems (Schwitzer, KKK), Mitsubishi Turbochargers ning meie valikus on ka uued ja tehase poolt taastatud turbod firmadelt Garrett, IHI ja Holset. Kõikide eelpoolmainitud firmade toodetud turbosid paigaldatakse ülemaailmselt paljudele uutele sõiduautomudelitele.

Need brändid on meie hoole alla usaldatud tänu meie pikaajalisele kogemusele, kõrge kvalifikatsiooniga töötajatele ning eriseadmetele, mis on tootjate poolt heaks kiidetud. Käime alati kaasas uuenduste ja innovatsiooniga turul.Kvaliteedile Garantii

Kõikidel meie e-poes olevatel turbodel on garantii

Kiire kohaletoimetus

Tellitud tooted jõuavad Eestis kliendini 1-2 tööpäevaga, Euroopas kuni 7 tööpäevaga

Turvaline ostukeskkond

Maksed töödeldakse turvatud keskkonnas

Klienditeenindus

E-R: 9:00-17:00

Tel:+372 600 7764

+372 6007763

BR Turbo

Bane Roco OÜ Betooni 11E 11415 Tallinn, Eesti