Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BR Turbo turbokompressorid

BorgWarner
Makske kvaliteedi, mitte brändinime eest!
1. BR Turbo turbiinide brändist

25 töötatud aasta jooksul turboturul on BR Turbo saanud oma era- ja äriklientide jaoks usaldusväärseks partneriks. Tänu nõudluse ja müügi kasvule viimase 10 aasta jooksul, oleme Balti ja Ida-Euroopa riikides üks suurimaid turbokompressorite ja nendega seotud teenuste turustajaid. Ühendanud saadud kogemused, ekspertteadmised ja kvalifitseeritud personali, lasime välja oma turbokompressorite liini isikliku brändi all BR Turbo.

2. Kvaliteet ja töökindlus
  • Koostame turbokompressoreid originaalsetest ja kõrgekvaliteetsetest komplekteerivatest osadest.
  • Kõikidel BR Turbo turbokompressoritel tehakse tootjatehase poolt heakskiidetud puhurstendidel (Flow bench) muutuva geomeetriaga turbode seadistused.
  • BR Turbo turbokompressorite töökindlus on tagatud 2 aastase garantiiga (nagu ka originaalturbiinide valmistajate maailmabrändidel).
3. Kättesaadavus

BR Turbo turbokompressorid on suurepäraseks alternatiiviks maailmabrändidele, vastavad samadele kvaliteedistandarditele ning paistavad silma soodsama hinna poolest. Meie laos on kohapeal olemas ülisuur valik turbiine enam kui 1000 sõiduauto mudelile.

4. Turvaline kohaletoimetamine üle maailma

Kõik meie torbokompressorid pakendatakse kaasaegse tehnoloogia Instapak®

põhjal SEALED AIR® süsteemi abil. Nimetatud tehnoloogia fikseerib turbiini tihedalt tardunud vahu abil ja välistab transportimise käigus tekkivaid vigastusi.

See lubab toimetada turbokompressorit terve ja puutumatuna igasse maailma punkti. Saate oma turbo kullerteenuste  DHL economy, DHL Express ja DPD kaudu. Vaata põhjalikumalt

Leida turbo
Otsing OE numbri põhjal
Kui te juba teate oma turbiini numbrit..

Otsing kataloogist
Leidke turbo teie sõiduvahendi margi ja mudeli põhjal

Otsi
Kas vajad abi turbokompressori või varuosa valimisel?