Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Meie ajalugu

1998

Meie ettevõte ja esimene TURBO

Esimestel tegevusaastatel keskendusime hoopis sõiduautodele ja rasketehnikale varuosade tarnimisele. Kuid nägime turbode potentsiaali ning nii saimegi 2000. aastal BorgWarner’i ametlikuks esindajaks.

start

2000

Laienemine

Meie äri laieneb ning avasime kontorid St. Peterburis ja Moskvas

2003

Uued partnerid

BR Turbo sai ka Garrett’i ja Mitsubishi turbode esindusõiguse. 2004 aastast alates mitmel järjestikusel aastal autasustas Garrett meid piirkonna „Parima maaletooja“ autasuga.

Mitsubishi
Garrett

2005

Turbode taastamise äri

Sel aastal alustasime turbode taastamisega. Investeerisime märkimisväärselt vastava kvalifikatsiooniga töötajatesse ja tehnoloogiatesse, et saaksime pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga teenuseid.

2006

Fookus turbodele

Nähes, kuidas järjest enamatele automudelitele paigutati tehasest turbosid, otsustasime loobuda varuosade ärist ja spetsialiseeruda turbodele.

office

2012

TOP 10

BR Turbo kuulub nüüdsest TOP 10 mõjukaimate turbode turustajate hulka. Oleme õnnelikud selle üle, et meie kliendid hindavad meid ning panustame palju sellesse, et pakkuda kõikidele meie klientidele parimat teenust.

2013

Uus töökoda, laienemine

Teostasime märkimisväärse investeeringu ja kolisime oma ettevõtte uuele laopinnale. Töökojas on kasutusel tipptehnoloogia, mis võimaldab meil turbosid taastada võimalikult lühikese ajaga.

2016

Õigus teostada tehnilist ekspertiisi

Siiani oli BR Turbol vaid õigus BorgWarner brändi turbosid müüa ja taastada. Kuid 2016 aastal, peale pikka ja põhjalikku auditit anti meile õigus BorgWarner ettevõtet ametlikult esindada ja nende turbodele teostada tehnilist ekspertiisi.

2019

E-pood

2019 aastal käivitasime neljas keeles internetipoed: turbo.ee (eesti ja inglise), turbokorjaus.fi (soome) ja turboladdare.se (rootsi). See lihtsustas oluliselt meie klientide tellimuste vormistamise protsessi, kuna nüüd said nad seda teha kiiresti ja mugavalt veebisaidi isiklikus kabinetis. Nii eraisikud kui ka ärikliendid said hõlpsasti tellida turbokompressoreid, kulutamata aega täiendavatele kõnedele või e-posti teel tellimustele.

2022

Tecdoc, Automechanika Frankfurt

2022 aastal saime Tecdoc tarnijaks. See mitte ainult tugevdanud meie mainet kvaliteetsete turbokompressorite usaldusväärse tarnijana, vaid laiendas ka meie võimalusi toodete jaotamise valdkonnas. Tänu sellele koostööle sai meie toodete teave kättesaadavaks kogu maailmas laiale tarbijaringile Tecdoc andmebaasi kaudu, mis aitas meil tugevdada oma positsiooni turul ja laiendada kliendibaasi. 2022 aasta lõpus osalesime ühes maailma suurimaid näitusi - Automechanika Frankfurt.

tecdoc
office

2023

Autodoc, Speed4trade

2023 aastal tugevdasime oma partnerlussuhteid, saades suurima autovaruosade müügiplatvormi Euroopas, Autodoc, partneriks ja digitaalse B2B ja B2C e-kaubanduse platvormi, Speed4Trade, edasimüüjateks. Need koostööd laiendasid oluliselt meie toodete kättesaadavust klientidele kogu Euroopas.

tecdoc