Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Meie ajalugu

1998

Meie ettevõte ja esimene TURBO

Esimestel tegevusaastatel keskendusime hoopis sõiduautodele ja rasketehnikale varuosade tarnimisele. Kuid nägime turbode potentsiaali ning nii saimegi 2000. aastal BorgWarner’i ametlikuks esindajaks.

start

2000

Laienemine

Meie äri laieneb ning avasime kontorid St. Peterburis ja Moskvas

2003

Uued partnerid

BR Turbo sai ka Garrett’i ja Mitsubishi turbode esindusõiguse. 2004 aastast alates mitmel järjestikusel aastal autasustas Garrett meid piirkonna „Parima maaletooja“ autasuga.

Mitsubishi
Garrett

2005

Turbode taastamise äri

Sel aastal alustasime turbode taastamisega. Investeerisime märkimisväärselt vastava kvalifikatsiooniga töötajatesse ja tehnoloogiatesse, et saaksime pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga teenuseid.

2006

Fookus turbodele

Nähes, kuidas järjest enamatele automudelitele paigutati tehasest turbosid, otsustasime loobuda varuosade ärist ja spetsialiseeruda turbodele.

office

2012

TOP 10

BR Turbo kuulub nüüdsest TOP 10 mõjukaimate turbode turustajate hulka. Oleme õnnelikud selle üle, et meie kliendid hindavad meid ning panustame palju sellesse, et pakkuda kõikidele meie klientidele parimat teenust.

2013

Uus töökoda, laienemine

Teostasime märkimisväärse investeeringu ja kolisime oma ettevõtte uuele laopinnale. Töökojas on kasutusel tipptehnoloogia, mis võimaldab meil turbosid taastada võimalikult lühikese ajaga.

2016

Õigus teostada tehnilist ekspertiisi

Siiani oli BR Turbol vaid õigus BorgWarner brändi turbosid müüa ja taastada. Kuid 2016 aastal, peale pikka ja põhjalikku auditit anti meile õigus BorgWarner ettevõtet ametlikult esindada ja nende turbodele teostada tehnilist ekspertiisi.

tecdoc

2019-2022

Täna

Oleme turuliidrid uute originaalturbode ja taastatud turbode turul Baltikumis ja Ida-Euroopas. Meil on esindused Eestis, Venemaal ja Ukrainas ning partnerid Lätis, Rootsis, Norras ja Soomes. Meie valikus on enam kui 900 originaalturbot, mis sobivad kuni 3500 automudelile.