Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Borg Warner Turbo Systems

BorgWarner

1928.aastal asutatud ameerika kompanii Borg Warner Turbo Systems toodab käigukaste, sidureid ja turbokompressoreid. Bränd on võtnud endale üle maailma parimate turbosüsteemide tootjate kvaliteedi ja traditsioonid. Borg Warner on saanud arvukalt auhindu turbotehnoloogiate valdkonnas tehtud innovatsioonide eest, sellised kui sisselaskekollektori geomeetria muutmise süsteemi, titaantiivikute ja reguleeritava kaheastmelise ülelaadimissüsteemi arendamine. Firma teeb koostööd Porsche, Peugeot, Renault, Volkswagen ja teiste suurte markidega ning tõstab järjepidevalt toodetavate turbokompressorite tulemuslikkust ja toodangu kvaliteedistandardeid. 2000.aastast on meie firma BR Turbo Borg Warner toodangu ametlik turustaja. 

Korporatsioon  BORG WARNER TURBOSYSTEMS ühendas endasse kompaniid KKK ja SCHWITZER – 20 kuni 1200 kilovati võimsusega turbokompressorite tootmise maailmaliidrid. BORG WARNER TURBOSYSTEMS pakub KKK ja SCHWITZER toodangu täisspektrit, mida kasutatakse sõidu- ja veoautode diisli- ja bensiinimootoritel, kohtkindlatel mootoritel, tee-, laeva ja muu eritehnika mootoritel. KKK ja SCHWITZER  turbiine paigaldatakse sellistele heast küljest näidanud markidele kui как VOLVO, SCANIA, MERCEDES, AUDI, VW, VOLVO PENTA, DEUTZ, PEUGEOT, RENAULT, NISSAN, OPEL ja paljudele teistele. 


Kus leida Borg Warner turbo OE number 

Turbo kerel on infosedel, millele on märgitud selle andmed. Reeglina on nendeks O.E. number, sõiduauto tootja number ja turbokompressori tootja number. Vahest märgitakse ka turbokompressori seerianumber. Just teie sõidukile sobiliku turbokompressori otsinguks piisab OE numbrist.

BorgWarner´ga seotult leiate OE numbri siin:

BorgWarner


Kõige kiirem viis leida just teie sõidukile sobilik turbokompressor - sisestada meie otsingusüsteemi registreerimisnumber. 

Sisestage otsingulahtrisse Teie sõiduki number, määramaks kiiresti ja eksimatult Teie sõiduvahendi turbiini number.   

Otsing sõiduki registreerimisnumbri põhjal 
Sisestage teie sõiduki number ja leidke teile sobilik turbo.  

EST