You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Turbo remont

car Sõiduautod
heavy Veoautod
truck Rasketehnika

Vaheta katkine turbo töötava vastu kiiresti ja mugavalt

Probleemid turboga tähendavad enamasti tehnika seiskumist mitmeks päevaks. Tuleb tuvastada probleem, tellida vajalikud varuosad ja need paigaldada. Meiega säästad nii raha kui aega.

Saada päring
turbo

Kuidas see käib?

1
cart

Osta meilt turbo

Lai valik uusi ja taastatud turbosid enamlevinud automarkidele laos kohapeal. Vana turbo saad meile saata ka pärast uue turbo paigaldamist, sel juhul lisandub turbo hinnale deposiit, mille hiljem tagastame. Anname ka taastatud turbodele läbisõidupiiranguta garantii (1 aasta).

2
remont

Lase turbo paigaldada

Meie koostööpartneriks turbode vahetamisel on Turboabi, kuid võid lasta turbo vahetada endale sobivas töökojas. Kui lased turbo vahetada meie koostööpartneri juures, anname garantii nii turbole kui paigaldustööle

3
recovery

Vana turbo tagastamine

Vanale turbole saad järele kutsuda meie tasuta kulleri, samuti võid selle tuua meie esindusse. Kui turbo on meieni jõudnud, tagastame turbo ostmisel makstud deposiidi.

Laos kohe olemas

4000+

taastatud turbot

3500

sobiva sõidukile

turbo
speed

Kiirus

Meie laos on 680 taastatud või uut turbokompressorit kohe olemas. Vahetame sinu mittetöötava turbo korras turbokompressori vastu.
quality

Kõrge kvaliteet

Kontrollime taastatud turbosid põhjalikult ning anname neile 1 aastase läbisõidupiiranguta garantii. Tänu kogenud spetsialistidele ja hästitoimivale tarneahelale pakume kiiret ning kvaliteetset teenust.
prof

Garantii

Anname kõikidele turbodele 1 aastase läbisõidupiiranguta garantii.