Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mitsubishi turbokompressorid


Mitsubishi Turbochargers – üks juhtivatest turbokompressorite tootjatest. Nende töökindlaid bensiini- ja diislimootorite turbiine tunnustatakse kogu maailmas tänu nende kõrgetele tehnilistele näitajatele. Bränd töötas välja austeniitsest roostevabast terasest kuumakindlad korpused, integreeritud paipassklapi tehnoloogia ja kahekordse teoga korpused. Mitsubishi toodangut kasutavad nimekad autoruru liidrid, sellised kui BMW, Chrysler, Saab, Volvo, Ford, Opel, Mitsubishi ise ja paljud teised. Mitsubishi turbod – on maailmaturu vallutanud jaapani arenduste kvaliteedimärk ja edu sümbol. BR Turbo on Mitsubishi turbocharger turbokompressorite ametlik turustaja juba 2003.aastast.  


Kus leida Mitsubishi turbo OE number

Turbo kerel on infosedel, millele on märgitud selle andmed. Reeglina on nendeks O.E. number, sõiduauto tootja number ja turbokompressori tootja number. Vahest märgitakse ka turbokompressori seerianumber. Just teie sõidukile sobiliku turbokompressori otsinguks piisab OE numbrist.  

Mitsubishiga seotult leiate OE numbri siin:  

BorgWarner


Kõige kiirem viis leida just teie sõidukile sobilik turbokompressor - sisestada meie otsingusüsteemi registreerimisnumber. 

Sisestage otsingulahtrisse Teie sõiduki number, määramaks kiiresti ja eksimatult Teie sõiduvahendi turbiini number.   

Otsing sõiduki registreerimisnumbri põhjal 
Sisestage teie sõiduki number ja leidke teile sobilik turbo.  

EST