Saada päring

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kasutustingimused

 1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
  1. Tingimused kehtivad kõigile Bane Roco OÜ ostukeskkonna (edaspidi e-pood, e-kauplus) kasutajatele (edaspidi Klient).
  2. Tingimused reguleerivad e-poe omaniku Bane Roco OÜ (reg 10506203) ja e-poe Klientide omavahelisi suhteid.
  3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Bane Roco OÜ e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  4. Bane Roco OÜ-l on on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse kodulehe www.turbokompressorid.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates vastava muudatuse või täienduse avaldamisest kodulehel www.turbokompressorid.ee. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Kliendi ja Bane Roco OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Kliendi poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.
 2. Hinnad ja valuuta
  1. E-kaupluses kuvatavad hinnad kehtivad arve õigetähtaegse ja täies summas tasumise puhul (järgides punktis 4 sätestatut).
  2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
  3. Kõik hinnad on eurodes ning kõik maksed võetakse vastu eurodes.
 3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
  1. Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui toote juures vajutatakse lingile „Lisa korvi“.
  2. Ostukorvis olevate toodete arvu on igal ajahetkel võimalik muuta. Samuti on võimalik muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamine toimub „Uuenda ostukorvi“ nupule vajutamise järgselt. Tellimuse vormistamiseks on vajalik nupule „Edasi“ vajutamine, misjärel Klient suunatakse tellimuse kontaktandmete täitmist võimaldavale leheküljele.
  3. Tellija andmete lehel tuleb täita kohustuslikud andmeväljad ning vajutada nupule „Jätka ostmist”. Seejärel suunatakse Klient tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele.
  4. Klient peab enne tellimuse esitamist veenduma kohustuslike andmeväljade sisu korrektsuses. Bane Roco OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituse eest juhul, kui see on tingitud sisestatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest. E-pood ei vastuta ka tellimuse tagastamise või uuesti saatmise kulude eest, kui see on tingitud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
  5. E-poes tellimuse edukal esitamisel saadab E-pood Kliendile tellimuse kinnituse, mille alusel tekib Kliendile maksekohustus. Toodete eest tasumise võimalused on välja toodud punktis 4.
  6. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse kohaselt tasumisele kuuluva summa laekumisest Bane Roco OÜ arvelduskontole.
  7. Juhul kui toode on laost otsas, teavitab Bane Roco OÜ klienti e-posti või telefoni teel esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse jõustumisest.
  8. Taastatud turbokompressori soetamisel lisandub e-poes kuvatud toote hinnale vana korpuse deposiit. Deposiit tagastatakse, kui Klient toimetab OÜ-le Bane Roco oma vana, komplektne turbokompressori.
 4. Toodete eest tasumine

  Tellimuse eest on tasuda võimalik punktides 4.2-4.4 välja toodud viisidel. Sobiv makseviis on võimalik valida tellimuse vormistamise käigus. Tellimuste eest tasumise võimalused on:

  1. Pangalink – tellimuse vormistamise käigus on võimalik valida sobiv pangalink, mis suunab Kliendi valitud internetipanka. Internetipanka sisenemiseks on vajalik oma kasutajatunnuse ning paroolide sisestamine. Seejärel kuvatakse Kliendile eeltäidetud maksekorraldust, millel on tasumisele kuuluv summa. Klient saab maksekorralduse korrektsuses veendudes makse kinnitada ning seeläbi tellimuse vormistamise protsessi lõpule viia. Vajadusel on võimalik maksekorraldus tühistada ning e-poodi tagasi pöörduda.
  2. Krediitkaart – Klient peaks veenduma krediitkaaridmakse aknas kuvatavate andmete korrektsuses ning seejärel sisestama krediitkaardilt nõutud andmed. Maksekorralduse ebakorrektsuse korral on võimalik makse tühistada. Krediitkaardiga tasumisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on harilikult 1-2 tööpäeva.
  3. Sularaha või kaardimakse, Bane Roco OÜ kontoris aadressil Betooni tn 11e, Tallinn
  4. Tellimuste, mille lõppsumma ületab 1000€, korral on Bane Roco OÜ-l õigus küsida ettemaksu. Kui ettemaks ei laeku 5 tööpäeva jooksul, tühistatakse tellimus.
  5. Kui arvelduskontole laekuv summa on madalam, kui kauba eest nõutav summa, teavitab Bane Roco OÜ sellest Klienti ning palub puudu oleva summa tasuda.
  6. Bane Roco OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja MONTONIO FINANCE OÜ-le.
  7. Makseid saab teha pangalinkide ja krediitkaartide kaudu. Kõik maksed toimuvad MONTONIO FINANCE OÜ turvalises keskkonnas.

 5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine Eestis:
  1. Lepingu jõustumisel vastavalt Tingimuste punktile 3.6., toimetatakse tooted Kliendile kohale vastavalt tellimusse sisestatud infole. Kohaletoimetuse organiseerimiseks võetakse Kliendiga ühendust tellimusse märgitud konttakttelefoninumbril.
  2. Tooted koos eestikeelse tooteinfo ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kullerfirma kohale toote kirjelduses kuvatud tähtaja jooksul. Laos olevate kaupade tarne on Eesti piires üldjuhul 3-7 päeva. Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Kliendiga eelnevalt ühendust, täpsustamaks kohaletoimetuse aja.
  3. Kullerfirma(d) DPD või Cargobus toimetava tooted Kliendi poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.
  4. Klient kohustub enne tellimuse esitamist veenduma sisestatud kontaktandmete õigsuses. Bane Roco OÜ ega kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkida võivate viivituse või arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
  5. Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist palume toodete transpordipakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Võimalusel palume teha vigastustest pilt ning seejärel edastada teavitus koheselt, kuid mitte hiljem kui 3 päeva jooksul elektronposti aadressile info@turbo.ee või Bane Roco OÜ kontakttelefonile Tel.: +372 600 7764, +372 6007763, +372 505 9263, +372 50 72 304.
  6. Toode, mis on transpordi käigus vigastada saanud, asendatakse kliendile.
 6. Toodete kohaletoimetamine välisriikidesse:
  1. Lepingu jõustumisel vastavalt Tingimuste punktile 3.6., toimetatakse tooted Kliendile kohale vastavalt tellimusse sisestatud infole.
  2. Euroopa riikidesse toimetab kullerfirma DPD tooted Kliendi poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik. Oodatava transpordiaja kohta saab lisainfot klienditeenindusest.
  3. Klient kohustub enne tellimuse esitamist veenduma sisestatud kontaktandmete õigsuses. Bane Roco OÜ ega kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkida võivate viivituse või arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
  4. Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist palume toodete transpordipakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Võimalusel palume teha vigastustest pilt ning seejärel edastada teavitus koheselt, kuid mitte hiljem kui 3 päeva jooksul elektronposti aadressile info@turbo.ee või Bane Roco OÜ kontakttelefonile Tel.: +372 600 7764, +372 6007763, +372 505 9263, +372 50 72 304.
  5. Toode, mis on transpordi käigus vigastada saanud, asendatakse kliendile.
  6. Euroopast väljas asuvatesse riikidesse tellimuse vormistamiseks palume võtta ühendust Bane Roco OÜ klienditoega elektronposti aadressil info@turbo.ee või Bane Roco OÜ kontakttelefonil Tel.: +372 600 7764, +372 6007763, +372 505 9263, +372 50 72 304
  7. Tellides toote riiki, kuhu toote kätte toimetamiseks on tarvilik läbida tolli- või muud täiendavad protseduurid lisaks kauba vedajale üle andmisele, kohustub Klient nende protseduuride kohase ja õigeaegse täitmise eest ise hoolt kandma.

  Maksumus

  Riik Tarnemeetod Maksumus Tasuta transport Tarneaeg
  Eesti Ise järele tulemine
  0 Jah 1-2 tööpäeva
  Cargobus'i terminal Tasumine kätte saamisel
  Ei 1-2 tööpäeva
  DPD kuller 5,6-10 € Ei 1-2 tööpäeva
  Kuller 0 Jah, Tallinnas
  1-2 tööpäeva
  Soome Kuller 17 € Ei 1-3 tööpäeva, Helsinki ja selle lähiümbrus
  DPD kuller   Ei Kuni 7 tööpäeva
  Euroopa DPD kuller   Ei Sõltub tarnemeetodist
  Muu maailm
  Palun esita päring
    Ei Sõltub tarnemeetodist

  Hinnad ei sisalda käibemaksu

 7. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine
  1. Kliendil on õigus põhjust avaldamata taganeda e-poest sõlmitud Müügilepingust 14 päeva jooksul.
  2. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast mil Klient või Kliendi nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, on saanud Kauba füüsiliselt enda valdusesse.
  3. Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb teavitada Bane Roco OÜ-d oma otsusest Müügilepinguston võimalik taganeda kirjaliku avaldusega, mis tuleb esitada Müüja e-postile.
  4. Lepingust taganemisel punktis 7.1 sätestatud juhul tagastab müüja taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas tarbija kantud asja kättetoimetamise kulud. Müüjal on võimalus maksega viivitada kuni tarbija on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.
  5. Bane Roco OÜ teeb p.7.4 nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida Klient kasutas makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui Klient on avaldanud soovi teistsuguse makseviisi kasutamiseks. Kliendile ei kaasne selliste maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.
  6. Kauba väärtuse vähenemisest tingitud nõudeid on Bane Roco OÜ õigus Kliendile esitada hiljemalt ühe kuu jooksul arvates Kauba tagastamisest.
  7. Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.
  8. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Tagastatav kaup peab olema pakendatud sellisel viisil, et see oleks kaitstud kaotsimineku ja kahjustumise eest ega põhjustaks kellegile kahju. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb tagastada kogu komplekt (ehk kõik kohale toimetatud tooted).
  9. Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Tarbijal.
  10. Kui Klient on tagastatavat Kaupa kasutanud või proovinud muul moel, kui seda oleks lubatud tavapäraselt teha poes või ta on kasutanud Kaupa rohkem, kui on vaja teha selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, siis vastutab Klient Kauba väärtuse vähenemise eest ning Müüjal on õigus see summa tagastamisele kuuluvast ostuhinnast maha arvata. Juhul kui Ostja ei ole nõus Müüja poolt näidatud väärtuse vähenemisega, on tal õigus selle kindlaks tegemiseks pöörduda sõltumatu eksperdi poole. Sõltumatu eksperdi kulud tasub pool, kelle seisukoht ei osutunud põhjendatuks. Kui sellise poole välja selgitamine osutub võimatuks, siis jagatakse ekspertiisiga seotud kulud Kliendi ja Müüja vahel pooleks.
  11. Taganemisõigus puudub juhul, kui: Tarbijale on tarnitud suletud pakendis Kaup, mis ei ole kõlbulik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning mis on pärast kohaletoimetamist avatud;
  12. Klient võib tellimusest taganemiseks kasutada taganemisavalduse tüüpvormi, kuid see ei ole kohustuslik (kättesaadav siit).
 8. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine:
  1. Bane Roco OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad:
   1. Uue toote puhul 2 aasta jooksul arvates toodete Kliendile üle andmisest.
   2. Taastatud, remonditud toote puhul 1 aasta jooksul.
  2. Bane Roco OÜ ei vastuta:
   1. Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest.
   2. Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.
   3. Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.
  3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse ilmnemise korral on Kliendil õigus nõuda toote remonti, asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Bane Roco OÜ kulul.
  4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 2 (kahe) tööpäeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest eeldusel, et Klient on sama tähtaja jooksul kauba tagastanud.
  5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Kliendil ka muud seadusest tulenevad õigused.
 9. Kaebuste esitamine
  1. Kui Klient ei tagasta kaupa 14-päeva jooksul alates selle kättesaamisest ja asjal on ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus (puudus), tuleb lepingust taganemiseks esitada taganemise põhjus kirjalikus pretensioonis, mis esitatakse ettevõtte kontaktandmetele.
  2. Kaubal puuduse ilmnemisel vastutab Bane Roco OÜ kauba lepingutingimustele mittevastavuse eest vastavalt punktis 8.1 sätestatud tähtaegadele. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Kliendile eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
  3. Pöördumises veebipoele tuleb märkida:
   1. Kliendi nimi ja kontaktandmed;
   2. Kaebuse esitamise kuupäev;
   3. Kauba puudus;
   4. E-poele esitatav nõue;
   5. Lisada tehingu sooritamist tõendav dokumendi/ostutšeki/maksekinnituse koopia
   6. Garantiitagastuse vorm
  4. Bane Roco OÜ vastab kõigile kaebustele 15 päeva jooksul. Kui kaebusele ei ole võimalik 15 päeva jooksul vastata, informeerib Müüja sellest Klienti ning määrab uue mõistliku tähtaja vastamiseks.
  5. Kui Bane Roco OÜ jätab tarbija pretensiooni rahuldamata, põhjendab ta otsust tarbijale kirjalikult.
  6. Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest vastutab Bane Roco OÜ, parandab, või asendab Bane Roco OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
  7. Kui Klient ja Bane Roco OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, on Kliendil õigus oma õiguste kaitseks pöörduda Tarbijakaitseameti juures tegutseva Tarbijavaidluste komisjoni poole. Täpsemat infot leiab veebiaadressilt www.komisjon.ee. Kliendi kaebuse läbi vaatamine on komisjonis tasuta. Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole
 10. Vastutus ja vääramatu jõud
  1. Bane Roco OÜ vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Bane Roco OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  2. Bane Roco OÜ ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Bane Roco OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Bane Roco OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
 11. Muud tingimused
  1. Kõiki Bane Roco OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka Bane Roco OÜ-l puudub neile juurdepääs.
  2. Käesolevates tingimustes eraldi käsitlemata küsimustes lahtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
  3. Kliendi ja Bane Roco OÜ vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse kohtuväliselt Tarbijakaitseameti juures olevas Tarbijavaidluskomisjoonis Pronksi 12,10117 Tallinn, info@tarbijakaitseamet.ee. Vaidluste lahendamisel lahtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
  4. Müüjal on õigus nõuda Kliendi käest Kaupade hoiustamise tasu Müüja laos aja eest, mis ületab kokkulepitud tarneaega rohkem kui 3 päeva.
 12. Bane Roco OÜ teavitab, et:
  1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
  2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Kui toodete sisseostuhinnad või saadavus muutuvad märkimisväärselt, on Bane Roco OÜ-l õigus loobuda müügist ning tagastada Kliendi poolt tellimuse eest tasutud summa tema arvelduskontole 2 (kahe) tööpäeva jooksul.
  3. Bane Roco OÜ jätab endale õiguse tühistada tellimus, kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: a) inimlik eksitus hinna sisestamisel või b) tehniline viga süsteemis (näiteks kui 7000 EUR-i maksev varuosa on ekslikult või tehnilise vea tõttu müüki sattunud 70 EUR-iga)
  4. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt.
 13. Andmete kaitse ja töötlemise põhimõtted
  1. Müüja tagab Kliendi andmete sh. isikuandmete kaitse ja kasutamise e-poe privaatsuspoliitikas sätestatud korras. Kodulehe Privaatsustingimused kohalduvad, kui kodulehe kasutaja või Klient kasutab www.turbokompressorid.ee keskkonda. Veebikeskkonna kasutamist loetakse nõusolekuks e-poe Privaatsustingimustega.
  2. Bane Roco OÜ töötleb temale teatavaks saanud isikuandmeid vaid selleks ette nähtud eesmärgil ega avalda neid kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.
  3. Isikuandmete kasutamiseks müügilepingu täitmisel on vajalik Kliendi eelnev nõusolek, mis antakse tellimuse esitamisel. Nõusolekut andmata ei ole võimalik tellimuse esitamise protsessi lõpuni viia.
  4. Kui Klient on nõustunud Kliendilepingu sõlmimisel või muul viisil (nt tahteavaldus iseteeninduses) andmete turundusliku kasutamisega, kasutab Müüja neid andmeid privaatsuspoliitikas fikseeritud tingimustel ja eesmärgil sh. ka Kliendile teenuste ja kaupade personaalsete otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumiste edastamiseks elektroonilisel teel (nt e-posti või SMS´iga).
  5. Isikuandmed on andmed, mida Bane Roco OÜ kogub isikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
  6. Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik kliendikontot omavatel isikutel näha, muuta ja täiendada www.turbokompressorid.ee veebisaidil „Minu konto“ alas. Kliendikontot mitteomavatel isikutel on võimalik isikuandmete kasutamise kohta teha päring ettevõttele.
  7. Bane Roco OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.