Turbode taastamine

Turbode taastamine

Kuigi BR Turbo sortimendis on lai valik originaaltootjate turbosid, on märkimisväärselt suur osakaal hoopis taastatud turbodel.

Viimase aastakümne trend on, et järjest enamatele automudelitele paigaldatakse tehase poolt turbo. Aga nii nagu kõik muugi, mis liigub, ka turbod töö käigus kuluvad ja aastatepikkuse pideva töö tagajärjel võib midagi katki minna.

Uue turbo ostmine võib olla üsna kulukas ning mõistlikuks alternatiiviks on kvaliteetselt taastatud turbo.

Kõikidel meie poolt taastatud turbodel on kuni 12 kuu pikkune garantii ning võrrldes uue turbo soetamisega, on meie teenus on palju taskukohasem.

Varuosad ja komponendid, mida turbo taastamisel kasutatakse on alati sama kvaliteetsed, kui originaalvaruosad. Parima kvaliteedi tagamiseks läbib iga taastatud turbo mitu erinevat, äärmiselt põhjalikku kvaliteeditesti. Seadmed ja tehnika, mida töökojas kasutatakse on saanud tootjapoolse heakskiidu.

BR Turbo on Baltikumi ja Ida-Euroopa üks suurimaid originaalturbode ja taastatud turbode tarnijaid. Meil on laos lai valik nii turbosid kui turbode varuosi, mis võimaldab meil oma töökojas taastada turbosid kiiresti ja kvaliteetselt.

Leia endale sobiv turbo meie E-POEST